| andrushk50 a întrebat:

De curand m-am operat de apendicita acuta flegmonoasa cu reactii peritoneale. Peste cat timp pot sa fug si sa dansez si orice altceva? Si peste cat timp o sa pot manca orice?

Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Al3xAndraa97 a răspuns:

Pai in jur de 6 luni se vindeca operatia inautru deci cam pe atunci sau putin de tot mai tarziu. funda?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Doctoru' ce spune?