| Gujfyijv a întrebat:

De curand mi-am facut un laser pentru semnele lasate de acnee, "laser acneic", in cat timp se vad rezultatele? Au trecut cateva zile si fata arata la fel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deenimariee a răspuns:

Deoarece el nu nu are efect secundar pur si simplu va trece daca dai de mai multe ori pe zi dar ai grija ca este periculos acel laser iti poti mutila fata! si trebui sa tii cont ca trebui sa te dai si cu crema!

funda?

| Gujfyijv explică (pentru deenimariee):

O sa se vada ceva? ...in cat timp?

| deenimariee a răspuns (pentru deenimariee):

Da dar putin timp stai linistita daca faci asa te asigur ca iti va reusii daca nu tia reusit te asigur ca trebui sa te duci la dermatolog iar el iti va da o reteta cu creme etc...
dar sigur va merge 90%

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum adica ti-ai facut?! PRocedura asta se face la cabinetele dermatologice specializate, nu faci tu de capu tau.

| Gujfyijv explică (pentru Adry05):

E logic ca am fost la un dermatolog si el mi-a facut-o, dar nu se observa nimic schimat.
Practic am dat banii degeaba.

| Adry05 a răspuns (pentru Gujfyijv):

Nu se vede dupa o sedinta, incep eventual sa se vada rezultate dupa minim 5 sedinte, poate chiar mai multe in functie de cat de grava era problema initiala.
Nu era logic deloc din exprimarea ta.