| andreyush99 a întrebat:

Este bun Skinorenul si pentru semnele lasate de acnee? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vampiritza97 a răspuns:

Da este bun dar mai buna este o crema de la svr dar e mai scumpa.
Fa-ti multe infuri cu ceai, spirt, masti de aspirina ajuta foarte mult.
Daca vrei sa mai vorbim te astept la fata_de_cartier97@yahoo.com.

| andreyush99 explică (pentru Vampiritza97):

Si de unde as putea da si eu comanda?

| Vampiritza97 a răspuns (pentru andreyush99):

Te duci la dermatolog apoi la farmacie si iti iei ce-ti recomanda :d, asa am facut si eu tongue. Ti-am zis daca vrei iti pot zice ce folosesc si eu dar nu aici ca nu-mi place sa fac reclama laughing.

4 răspunsuri:
| andreyush99 explică:

Pai ti-am dat add pe mess big grin dar nu mi-ai dat accept

| Vampiritza97 a răspuns (pentru andreyush99):

Scuze e vina mea obisnuinta de la id vechi, ce sa-i faci oh go on, id meu e fata_de_cartier75 tongue. Ala nu stiu al cui e rolling on the floor))))))))))))))).