| Stefania1214 a întrebat:

Este buna argila( praful de argila) pentru semnele lasate de acnee? Cam in cat timp trec?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cât de grave sunt. dacă sunt superficiale le rezolvi cu peeling cu acizi : lactic și salicilic, dacă sunt mai grave, adică chiar până la o mică denivelare a pielii, doar la dermatolog mai scapi.
intră pe grupu the ordinary românia și citește despre semnele de la acnee

| LPCTSTR a răspuns:

Nu! Argila nu are niciun efect pentru semnele lasate de acnee.