| 03Didy03C a întrebat:

De la un timp ma dor labele picioarelor de la incaltamintea de unde lucrez (bocanci). Ce ar trebui sa fac\iau? Credeti ca este ceva serios? Ceva creme\sfaturi? Pot merge doar in adidasi ca am picioarele umflate! In alta incaltaminte nu pot merge (gen pantofi, balerini)
Ps: Intrebarea este din partea mamei! happy
Dau fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, masaj la piciorusele dumneavoastră, citi ani ave ti? Si cate ore sta ti in bocanci?

| 03Didy03C explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mama? Are 43, face 44 in iunie. Sta in bocanci de la 6 dimineata pana la 14:15 cand nu sta la ore si pana la 16-17 cand sta la ore.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 03Didy03C):

Sarut mina! Despre mama dumneavoastră este vorba? Masaj si dinsei si dumneavoastră, ce virstă ave ti dumneavoastră?

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Si mami meu are aceeasi problema. Si eu de altfel o mostenesc. sad bine..eu pot sa port orice gen de incaltaminte, deocamdata. Pentru dureri poate incerca sindolor gel. happy

| Mario76 a răspuns:

Nu ar fi rau sa faca si un consult la un ortoped...