| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp nu mai ma simt bine in pielea mea, adica nu prea mai pot sa mananc, cand mananc uneori mi se face rau. Afara nu prea pot sa stau, uneori nu respir bine. Credeti ca e de la caldura? Ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie sa mananci corespunzator. E normal sa nu simti nevoia de mancare pe caldurile astea dar poti sa mananci des salate, fructe, pepene, sa ai ceva in stomac.

| CristinaSNC a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Am aflat ce am happy Am schimbat regimul alimentar, iar miercuri ma duc si la medic happy Multumesc kiss!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru CristinaSNC):

Numai bine! :*

| CristinaSNC a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Multumesc, la fel kiss!

| RAY a răspuns:

Intrebarea trebia pusa la sanatate, cum adica ti rau? ai ameteli? dureri in piept? mana stanga? ce se intampla cand respiri profund?

| CristinaSNC a răspuns (pentru RAY):

Ameteli doar cand nu mananc, de exemplu nu mananc prea bine dupa o zi in care mi-a fost rau, dureri in piept nu, de respirat respir destul de bine as putea zice, adica respir normal

| RAY a răspuns (pentru CristinaSNC):

E normal sa ai ameteli nu ai energie si e normal

| CristinaSNC a răspuns (pentru RAY):

De obicei mi se intampla la caldura, sper ca va trece o data cu vara happy

| RAY a răspuns (pentru CristinaSNC):

Mai mult fier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteai pune intrebarea la sanatate ca acolo sunt 1 2 persoane care chiar se pricep la chestii de genul. cat despre lipsa poftei de mancare, asa e si la mine vara de vara. e din cauza caldurii

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Din greseala apasasem pe alta categorie sad