| anonim_4396 a întrebat:

De luni vreau sa tin dieta asta de slabire, deci luni incep scoala si plec de la ora 7 si vin tocmai la 15 acasa (fac naveta)in acest timp num mananc nimic doar cand ajung acasa pana seara vreo 4 biscuiti si cate o grefa, tin asa cam 2 saptamani si mai schimb in loc de biscuiti pufuleti, cam cat slabesc oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Nu slabesti deloc. pierzi doar masa muculara si o sa ajungi la spital.am o colega care a facut asa si arata ca o stafie sad si ii venea rau in fiecare zi...incearca sa mananci 3 mese pe zi, sa eviti grasimile si zaharul si sa mananci multe fructe si legume.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Anonima32! Este obligatoriu să mănânci dimineața și apoi să ai două gustări. De slăbit vei slăbi, dar asta depinde de caracteristicile fiecărui organism. Să nu uiți să te hidratezi pentru că, nu uita, sănătatea înainte de toate. Dacă faci și un pic de mișcare (mers pe jos mai alert) este perfect.
O seară cu zâmbet să ai!

| Infraverde a răspuns:

Aketh,esti pe acest site sa ajuti, sa-ti fie rusine

| alesaro a răspuns:

Este important sa iti imbunatatesti nutritia, cu biscuiti si grefa...nu prea merge. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si vezi detalii