| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Am luat anticoncepționale rigevidon de pe 3 decembrie 2016 pana 6 ianuarie 2017, pe data de 23 decembrie 2016 mie trebuia sa îmi vina menstruația, iar eu am întârziato, tocmai din aceasta cauza am luat anticoncepționale, ieri am renunțat la ele, si as vrea sa stiu are ceva daca mi am întârziat menstruația? Cand îmi va veni daca am oprit anticonceptionalele in timpul pilulelor albe? Dați mi sfaturi va rog. Spuneti.mi ce ar trebui sa stiu va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

O sa iti vina normal, poate daca nu ai niste dereglari hormonale si intarzie 3 zile.

| AleeMaria a răspuns:

Ar trebui sa.ti vina cam la 3-4 zile dupa ce le.ai intrerupt, mi.e asa mi s-a intamplat

| anonim_4396 explică (pentru AleeMaria):

Si o sa vina mereu pe aceeași data?