| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

Deci lunea trecuta am cazut la fotbal, la scoala pe beton, fix pe genunchi, m-am si julit tare la cotul drept, insa doar genunchiul drept ma durea, asa ca am mers din prima zi la doctor.
A spus ca nu este foarte grav si a spus decat sa imi puna ghips, mai bine fac repaus 10 zile. Au trecut 10 zile, m-am dat cu unguent in fiecare zi si azi la educatie fizica, nu prea puteam sa alerg, adica nu pot efectiv sa ma las pe piciorul drept cand il indoi, brusc mi se indreapta si maine am un antrenament foarte important la fotbal, sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

Nu nu e recomandat du-te la urgente/pediatrie pentru niste radiografi