| OfXs a întrebat:

Deci sa va povestesc.De la un timp am inceput sa ascult non stop muzica la casti si sa vorbesc pe skype tot la casti.De la un timp am inceput sa simt ca mi se infunda urechile dar nu am bagat in seama fiindca s-au desfundat.Acum m-am trezit din somn cu urechea dreapta infundata destul de tare si cu o senzatie mica de durere.Cu urechea aud ca mi-am pus o casca de la telefon in ureche sa vad dar mi-e infundata.Ce sa fac? Va rog frumos ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Du-te la un doctor, si eu m-am dus si s-a sfarsit bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Firecs_Seo_1988 a răspuns:

Iti va desfunda urechile rasul bebelusului! Cel mai amuzant videoclip cu un bebelus razand, in hohote, Pariu ca te face si pe tine sa razi ca un nebun/a! GARANTAT!
https://www.facebook.com/......ialog/feed Distractie Placuta! Made in FireCs.ro