| JustinDaniel a întrebat:

Deci vreau sa aflu diferenta dintre tigarile normale kent vs kent click adica astea cu menta iti poate provoca cancer mai rapid sau ce? P.S Vreau raspuns since si rapid! ( fumez cele normale Kent ) (Incepator de 2 luni si pff nu prea fumez eu cine stie ce fumez o data pe saptamana sau chiar 2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Tu c rezi c a tigarile sunt precum prajiturile? una mai buna ca alta?
Toate marcile de tutun dauneaza!
Asa ca, elimina tutunul si vei avea sanatate mai multa.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Toate marcile de tigari au acelasi compozitie chimica.
Vad ca esti incepator, nu ti-e greu sa te lasi!

| 7octombrie a răspuns:

Toate marcile de tigari sunt la fel de nocive! Ca fumezi tigari cu menta sau fara, aceleasi consecinte le vei avea.