| Sebastiana12345 a întrebat:

E normal ca atunci cand te uiti la burta sa vezi cum se misca dupa ritmul inimi ...si simt tot felul de miscari ciudare ba ca se zbate ba ca ma apasa ceva odata am simtit ca si cum fin interiorul meu ar cadea o piatra ba baloane care de sparg ba ceva greu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Esti gravida si nu ne spui?

| Sebastiana12345 explică (pentru AndreiWeisz):

Exista posibilitatea doar ca am avut ciclu

Răspuns utilizator avertizat