| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Este posibil ca un presupus "chist" sa poata provoca vedere in ceata si "musculite plutitoare"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde unde este localizat. Daca este un chist arahnoidal de baza de craniu, este posibil.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Si chistul unde e localizat? ca daca nu e la creier nu poate.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică:

Ii chist la ochi(pe pleoapa de sus)... Habar nu aveam ca exista si alte tipuri, tocmai de aceea nu am specificat.