| Daria_6862 a întrebat:

Fiul meu a fost operat de apendicita cu anestezie generala. Asta a fost acum doua luni dar inca se simte rau, nu stiu ce sa cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Raul de acum nu are nici o legatura cu operatia de apendicita. Mergi la un pediatru sa-l consulte si sa-i recomande niste analize. Nu stiu de ce, suspectez ca ar putea avea viermisorii intestinali. Investigheaza-l si in directia asta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna Daria, la fel am patit si eu cu baietelul meu, acuza dureri de picior, l-am operat de urgenta si dupa operatie durerile au reaparut, si am mers la un medic specialist ortoped, care mi-a confirmat faptul ca baiatul meu avea de fapt dureri de crestere si a fost operat degeaba de apendice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic si explica/i in ce consta raul pe care il acuza copilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA SI EU SUNT ANTRO PROBLEMA ASEMANATOARE CA FILU DUMNEAVOASTRA MAM OPERAT DE AMPENTICITA DAR SINCERA SA FIU MA DOARE FOARTE TARE NU STIU CE SE ANTAMPLA UARE O FI GRESIT SI SA NU AM AMPENTICITA SAU MIO FI UITAT UN PASAMENT.VA ROG DIN SUFLET DATI SI MIE UN SFAT CE POT FACE, SAU SAMI SPUNETI ASTEAS DURERILE CARE LE ARE OR CE PERSOANA OPERATA.EU VA MULTUMESC FRUMOS. O ZI BUNA SA AVETI. Diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt madalina si am 11 ani si eu am apendicita si o sa ma opereze si pun pariu ca dr OLARU din slobozia este un doctor bun daca fiul dumneavoastra se simte rau aducetil aici in slobozia