| Mariuuuk a întrebat:

Funda! Buna! In ce farmacii se vinde cafea verde? Se vinde la 100g, sau cata? Si care e pretul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cafea Verde 2000Mg 65 Lei - cafea-verde-de-slabit.ro‎

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În farmacii NU cred că vei găsi!
Cel mai probabil, o găseşti în magazine BIO :)

Este şi la 100 gr, la vreo 8 lei - vezi linkul :
http://www.biocarmen.ro/index.php?route=product/product&product_id=1171

Toate cele bune.

| Reea6 a răspuns:

Gasesti la plafar sau farmaciile naturiste pretul depinde de gramaj si de farmacii du-te la cea mai apropiata farmacie naturista sau plafar de langa tine si iti vor da toate informatiile de care ai nevoie

| Mariuuuk explică (pentru Reea6):

Bine.Voiam ca sa stiu cati bani sa-mi iau la mine.

| Reea6 a răspuns (pentru Mariuuuk):

Am vazut la 50 de lei si cred ca si la 20-30 lei de aia am spus ca depinde