| Nuconteaza18 a întrebat:

Funda.M-am lovit vara asta intr-o stanca la picior.Mi-a curs sange, iar dupa vreo saptamana s-a facut o corjita pe care am rupt-o, iar pielea a ramas de culoarea alba.Problema e ca eu sunt bronzata acum, iar in locul ala e alb ca "zapada".O sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Doodleskull a răspuns:

O sa treaca cu timpul...

| AnaTurea a răspuns:

Stai linistita, o sa treaca, dar mai greu deoarece ti-ai rupt zgaiba

| Nuconteaza18 explică (pentru AnaTurea):

Cam in cat timp?