| stefanst2312 a întrebat:

Hei! Am o mica problema. Azi dimineata m-am trezit cu niste pete rosii pe capul penisului. Ca si cum as fi fost "oparit". Dupa ce am facut un dus cu apa rece a trecut asa. Dureri sau usturimi nu am. Doar aceste pete care apar si dispar. Am mai avut acum cateva zile in urma, dupa care am avut smegma si azi dimineata au reaparut. Igiena o mentin, evitand geluri de dus iritante si folosind sapun intim.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Posibil sa fi contascta o boala venerica.

| stefanst2312 explică (pentru Sistemulxxl):

M-am gandit la asta. Acum mi-am facut dus si am clatit cu apa si putin sapun intim. Si acum nu mai am nimic.

| stefozaurul a răspuns:

Salut, poate fi o infectie cauzata de contactul sexual neprotejat. Sfatul meu ar fi sa faci o vizita la un specialist sa te consulte, sau cel putin sa mergi la o farmacie si sa-i explici farmacistei ce problema ai si cum se manifesta, si probabil o sa-ti dea ceva crema cu antibiotic pe care sa o aplici si poate trece. asta fiind varianta rapida.

| stefanst2312 explică (pentru stefozaurul):

Nu am avut nici un contact sexual