| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva dieta cu miere si scortisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti recomand hrana sanatoasa si sport daca vrei sa slabesti usor si frumos, nici de cum cu astfel de diete...

| alinutza0408 a răspuns:

Mierea e benefica pentru organism dar in exces are efect invers fata de cel pe care il astepti:contine calorii.Scortisoara de asemenea este foarte sanatoasa pentru inima insa pentru a o folosi intr-o dieta devine un pic prea mult(exces). daca vrei o dieta de slabit iti recomand Dukan-eu am slabit 10 kg intr-o luna

| Cartofiorwl a răspuns (pentru alinutza0408):

Din cate stiu e destul de greuta. nu stiu ce sa spun