| Dilaa98 a întrebat:

Hei :* dacă dai cu şampon direct pe scalpul din creştet, părul se îngraşă mai puţin repede? Dau fundă tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Depinde de tipul tău de păr. În mare parte se îngraşă mai greu!

| bianca4321 a răspuns:

Părul se îngrasa in mare parte de la balsam. daca il pui pe scalpul din crestet!

| AndreeaMeh a răspuns:

Da, se ingrasa mai greu asa faceam si eu inainte big grin