| paula45 a întrebat:

Hei! Daca mi-a fost rau alaltaieri adica vomitam intruna si acum nu imi mai este rau, dupa cate zile am voie sa mananc normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Evita prajelile, grasimile, maioneza 2-3 zile.

| paula45 explică (pentru Abh):

Multumesc frumos

| Duchess a răspuns:

Cam dupa o zi, nu e nimic grav. happy

| paula45 explică (pentru Duchess):

Multumesc frumos

| Duchess a răspuns (pentru paula45):

Cu placere!

| Orr_Cosmin_2000 a răspuns:

Normal ca da. a fost ceva trecator