| Oxforshires a întrebat:

Hei, e adevarat ca facand covid(vaccin) poate afecta fertilitatea?
Cineva care l-a facut si au facut copii?
Dupa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este adevarat.

| AnemonaP a răspuns:

NU. NU afectează fertilitatea. Aberațiile astea au fost scoase de propaganda anti vaccin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha
doua cunoscute au ramas insarcinate dupa vaccin desi nu aveau asta in plan. Sa le zici lor cum afecteaza fertilitatea

| sierra1 a răspuns:

Prima femeie vaccinată (la noi), tocmai ce-a născut. Deci despre ce vorbim aici?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu este adevărat.
Un exemplu ar fi chiar prima persoana din România care s-a vaccinat, apoi a rămas însărcinată.
https://www.digi24.ro/......at-1790881

| johnnny123 a răspuns:

Mai ales la babele de peste 80 de ani am auzit că le afectează rău de tot fertilitatea...

| RoCkKiD a răspuns:

Da, doar romani si bulgari o sa mai ramana in Europa. Asta e planul lui Bill Gates ca sa-i dea jos pe nemti, am facut noi pact cu el sa conducem noi uniunea europeana.

| freshDEportocale a răspuns (pentru RoCkKiD):

Asta e in stare să creadă ce ai scris...

| Werrich a răspuns:

Se vede ca ești a lui Șoșoacă după cat de corect gramatical scrii. Bravo!

| mi25 a răspuns:

De unde mai scoateti asemenea mizerii? Voi nu ascultati ce spun specialistii?

| Catalin77945 a răspuns:

Nu afecteaza fertilitatea

| freshDEportocale a răspuns:

Unii nu meritați să aveți copii. Nu aveți ce sa ii învățati oricum

| SportBoy a răspuns:

Este o mare minciuna. Ca sa te convingi, citeste cazul asistentei medicale Mihaela Anghel, prima persoana vaccinata de pe teritoriul tarii, care a dupa ce s-a vaccinat, a ramas insarcinata si a si nascut:
https://www.digi24.ro/......at-1790881

| Paparuderuderuderuderude a răspuns:

De unde scoateti aberațiile astea?

| AnemonaP a răspuns (pentru Paparuderuderuderuderude):

De la Șoșoacă. Ea susținea ca vaccinul,, da sterilitat pe 3 generații" laughing))))