| foreveryoung10 a întrebat:

Hei...N-am inteles niciodata de ce ma ard uneori urechile laughingCare-mi da cel mai detaliat raspuns primeste fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

Presupun ca e ceva alergie.

| Suck a răspuns (pentru Suck):

Sau ii de la tensiune, pote ti-a crescut tensiunea.

| TechGuyTpu a răspuns:

Din cauza sistemului nervos vegetativ... probabil ti s-a mai intimplat...esti emotiva, timida sau ceva stare de spirit de regula se asociaza cu astfel de manifestare.

| lBroken69 a răspuns:

Surzeşti dragă laughing

| foreveryoung10 explică (pentru lBroken69):

N-am chef de glumele tale ''draga'' laughing