| Iridinvest a întrebat:

cum pot sa fac ca cineva sa vada doar anumite poze de pe facebook-ul meu? cel mai detaliat si usor de inteles raspuns primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| Anonim37 a răspuns:

Pai.poti face in felul urmator: pui poza dorita pe peretele tau.si acolo jos langa "Posteaza" scrie "Prieteni" etc si o sageata in jos. dai acolo si dupa apesi pe "Personalizat" si dupa scrii ce persoane vrei sa vada poza si cine nu. sper ca ti-e de folos. big grin

2 răspunsuri:
| SilverCry a răspuns:

Aici este un raspuns foarte usor de inteles : NU AI CUM!
Il stergi de la prieteni si nu o sa iti mai vada pozele, alta metoda nu este!
O seara bunawinking