| liubasha93 a întrebat:

Hei salut! Imi poate spune cineva daca a incercat metoda aceasta cu apa cu lamie, si daca a ajutat. Si cum mai corect se face. este o anumita cantitate sau pur si simplu la ochi.Cam cite kilgrame a scazut si in cit timp? Mersi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Eu am folosit o jumatate de lamaie si un litru de apa si am slabit cam 2 kg intr-o luna. Am mancat mai putin decat de obicei. Daca doar bei si nu mananci iti dereglezi organismul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!
Ca sa slabeste trebuie sa nu mai mananci in exces, si daca mananci sa nu mananci alimente cu multe grasimi!
Daca te poti abtine timp de o saptamana la mancare vei slabi.
Funda?(Eu asa am facut si crede-ma se vede foarte bine)

| liubasha93 explică (pentru anonim_4396):

Mmmm mersi mult, nu am probleme ca sa nu maninc in exces, si de alea cu grasimi ma pot stapani. Sper sa ma ajute caci nu am nevoie de multe sa scap pputin asa.

| Derp02 a răspuns:

Daca bei apa cu lamaie si mananci mult, degeaba.

| Deeutzika a răspuns:

Daca bei apa cu lamaie si mananci mult = degeaba, recomandat ese sa mananci des si putin + o lamaie la 2 l apa

| Deeutzika a răspuns:

- 2 l apa cu lamaie

- mananci des si putin

- slabesti aprox 10 kg pe luna