| xoxoEla a întrebat:

Cum ma pot ingrasa? Orice mananc nu se cunoaste? Vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă aşa este firea ta sau semeni cu cineva din familie, nu te vei îngrăşa cu nicio "reţetă" niciodată. Ar trebui să te simţi bine în pielea ta şi să fii mulţumită că nu eşti nevoită să ţii diete drastice ca alţii.

Numai bine!

1 răspuns: