| anonim_4396 a întrebat:

Hey aveti idee cum ma pot ingrasa putin? mananc de vreo 4 ori pe zi chestii care ar trebui sa ma ingrase insa nu functioneaza.

Răspuns Câştigător
| andradutza_4620 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa mananci tot ce se zice "sa nu papi ca te ingrasi"-deci papa dulciuri cat de multe, banane, cartofi prajiti in mult ulei, prajituri, Fornetti-si in general chestii de patiserie, cornuri cu ciocolata, papa noaptea mai mult ca dimineata si la pranz, cauta produse cat mai bogate in calorii, bea vitamine din alea efervescente, vitamina C-face o pofta de mancare de ai manca pe oricine si orice...Bafta! {FUNDIT}*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti ca mine ai chef de mancat dar nu te ingrasi deloc. Nu ai dureri de stomac cumva?

| Cezar a răspuns:

Incearca sa fumezi 2 saptamani in continuu, si apoi sa nu mai fumez sa te abtii si apoi sa vezi cum te ingrasi!

| FallingRain a răspuns:

Trebuie sa iei cinci mese pe zi: micul dejun (paine prajita, gem, ciocolata calda, oua si sunca si un pahar cu lapte), al doilea mic dejun (un mar sau o banana, un iaurt cu 6% grasime), pranzul (o ciorba, sase felii de paine, friptura si cartofi prajiti), gustarea de la ora patru (doua pungi mari de chipsuri si un baton de ciocolata), cina (sarmale, chiftele, un hamburger si, ca desert, trei cupe de inghetata). Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.
E greu sa te ingrasi daca asa iti e felul.Si eu pot manca oricat si degeaba.
Ai grija si cu "chestiile"pe care le mananci sa nu cumva sa fie nesanatoare de tip fast-food, prea multe grasimi, prea multe dulciuri, alimente cu E-uri.
Daca chiar vrei sa te mai ingrasi un pic, consulta un medic nutritionist.

| elisarktis a răspuns:

Mananca paine muulta adica sa consumi la foecare masa cel putin5 felii de paine.Sigur merge. Funda:X

| yammi a răspuns:

Mananca aceleasi chestii dar deodata happy Adica incearca sa le combini intre ele, la aceeasi masa.