| ιαѕмιηααα a întrebat:

Hei TPU,
fetele de la handball imi zi "piramide" imi cresc sanii in forme de piramide. colegele mele de la scoala zic ca e normal ca sanii sa creasca asa..ca dupa aceea se formeaza. ps sunt a6.
cce sa cred si ce nu... -sfaturi-
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Fiecare fata este unica, la fel si sanii lor. Cel mai probabil se vor mai rotunji cu timpul, dar acum ai putea sa nu le bagi in seama si sa porti o bustiera sau sutien cand va fi nevoie. Forma sanilor tai este un aspect intim, care nu ar trebui sa preocupe pe altcineva in afara de tine.

| IrinaAndreea a răspuns (pentru IrinaAndreea):

Sanii ei* (scuze)

| ιαѕмιηααα explică (pentru IrinaAndreea):

Port si bustiera si sutien. mersi oricum ai funda!