| Andrada4444 a întrebat:

Hei TPU :j. Am 11 ani si 10 luni si de 2 saptamana. ma tot doare burta in jurul buricului ( am crezut ca am apendicita ) Si azi am fost la doctor...
Rezultatul: Nu am apendicita dar mi-a spus ca in cateva zile o sa am ciclu.
Mie nu imi este frica... pentru ca stiu ce inseamna, dar mie imi este foarte frica de sange ( fobie ) daca vad sange mi se face rau :
* transpir
*ametesc
*stari de greata... etc...
Deci ce sa fac ca sa nu vad? Sau sa nu imi vina big grin Ajuttoorrr crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DLeonard a răspuns:

Iti este frica de faptul ca o sa vezi sange iesind din organul tau genital sau ai o frica de sange in general? Foloseste ob-ul!

| Mirutzaaaa a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa nu-ti vinabig grin...folosesti abosrbante cat mai bune cat mai de calitate ca sa nu schimbi mereu si sa vezi mereu.big grin