| pink_3524 a întrebat:

Buna happy
scuzati categoria dar e cea mai vizitatahee hee
de vreo 3 zile, am o durere crunta de cap de burta ( in jurul buricului ) stare generala proasta, stari de voma...
am fost la doctor si mi-a spus ca am gastrita...si mi-a dat niste pastile. dar pentru cap nu mi-a dat nimic...si ma doare de simt ca imi explodeaza.
ati patit vreidata asa ceva?worried
ce pot sa fac?
am luat pastile dar nu imi trece.worried
multumesc >big grin

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Asa ti-a zis? Una doua, gastrita?

Dubios

| nikol a răspuns:

Cel mai bine te duci la un consult dar la un cabinet particular ca aia sunt mai buni iti dau mai multa atentie, la spitele aia iti zic ce vor ei fara sa iti faca analize.Si in cazul durerii de cap ar trebui si cu el sa te duci la un control sa nu se agraveze si mai tare ca cine stie ce poti avea.Cu sanatatea nu e de joaca

Răspuns utilizator avertizat
| pink_3524 explică:

Vreodata *

| pink_3524 explică:

Da...gastrita.mi-a "pipait" burta m-a intrebat cand ma doare si avand in vedere ca eu am avut un inceput de gastrita, mi-a zis ca am gastrita.
am zis ca ma duc sa imi fac si un control la fiere.dar pana vine medicul din concediu.am de asteptat si am o dureree...sigh
abia pot sta in picioare cand ma apuca.

| pink_3524 explică:

Mhn24, nu am cancer laughing
e posibil sa ai tu thinking laughing
stai linistit ca in cazul tau nu se vindeca! laughing

| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

Am avut si eu asa dar eu am avut de la viermi

| Madda_3260 a răspuns:

Am patit-o si eu :p. Da, sunt sanse mari de a avea gastrita. de ce nu te duci la un control. sau interneaza-te cateva zile la spital fa-ti analizele complete. si iti vei da seama ce ai. nu e de joaca, sanatatea e pe primul loc! Bafta :*