| Melisaa300 a întrebat:

Hei TPU mi-au apărut pe buza de jos niște bubite mici sunt vreo 3-4 iar când îmi frec buzele una de alta parcă as avea grăunte de zahar. Oare ce sa fie nu am mai avut așa ceva nu cred ca e herpes pentru ca nu mă doare doar când le frec mă doare. Tine sa spun ca acuma 2 zile mă muscat prietenul meu de buze foarte tare. E din cauza lui? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SmallBrain a răspuns:

Cu siguranta nu-i herpes, cel mai bine du-te cat mai repede la medic pentru ca se poate agrava.