| Sclipirici a întrebat:

nu am dormit aseara decat 4 ore si ma simt rau. Nici nu am mancat ce trebuie si va urma o noapte alba din nou. Sunt ametita si nu stiu ce fac...
Ce sa fac, nici nu pot dormi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmina24 a răspuns:

Dormi pana mergi la ea. Relaxeaza-te happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dormiti cu lumina aprinsa

| ElenaSA a răspuns:

Sa nu mai gandesti negativ-va urma o noapte alba-sa te linistesti pana isi revine organismul. Mananca ceva usor si ...sanatate!

| Sclipirici explică (pentru ElenaSA):

Nu o sa dorm, merg la o prietena si parintii ei nu sunt acasa ...Si ne e frica sa dormim singure, deci cu siguranta vom pierde timpul

| ElenaSA a răspuns (pentru Sclipirici):

Daca sunteti doua, de ce sa va fie teama? Inchideti becul la o ora rezonabila si dormiti. Sau invit-o pe ea la tine.