| alessia_7452 a întrebat:

Hei TPu.Va rog sa ma ajutati cu o problema.Am 13 ani si de ceva timp am niste dureri de tampla si putin mai jos care dureaza 3-4 secunde.Cateodat imi simt si piciorul slabit, dar mai rar.Este de la anxietate sau voi face un accident vascular? P.S fara Răspunsuri gen :mergi la doctor. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Nu vei face accident vascular cerebral, pentru ca la accident vascular cerebral durerea nu tine cateva secunde.
Durerile de cap sunt de la cauze multiple.Si eu am avut asa cu inteparuri in aceeasi zona(pe partea stanga spre ceafa) dar am avut o infectie respiratorie.Cel mai bine e sa mergi la doctor.