| anonim_4396 a întrebat:

Heii.am observat acum cateva zile ca am lindeni...cum pot sa scap de ei cat mai repede va rogg imi e tare rusine:-s nici nu stiu de unde am luat asa ceva...am inteles ca exista niste sampoane speciale dar nu imi vine sa intru in farmacie asa ca o pun pe mama, dar nu stiu cum sa-i zic ca imi e rusine :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca nu ti i-ai pus singura in cap! Este strict necesar sa te duci la farmacie, farmacisti sunt calificati si sunt acolo pentru a te ajuta!

| Oannaa30 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie rusine.Nu e vina ta ca i-ai luat.Io stiu ca paduchii trag la parul curat asa ca nu ai nici o vina.Du-te la farmacie si ia un sampon si vei scapa.e posibil sa fi luat un sg paduche si ala a facut oua... Daca nu la fel de bine lindinii pot muri daca te clatesti pe cap cu otet cu apa.dar dureaza ceva mai mult si tr sa il aplici in fiecare zi.bafta

| DarkSkittles a răspuns:

Foloseste Paranix! Este un spray si un sampon...Foloseste-le pe amandoua si vei vedea rezultatele...

| DarkSkittles a răspuns:

Funda?