| anonim_4396 a întrebat:

Help mee!crying ma doare ingrozitor burta(jos)crying(( ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| EuTeIubescBa a răspuns:

E menstruatia

8 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Daca esti fata s-ar putea sa fie menstruatia.Sau poate ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine...ia o pastila si se rezolva.Ar mai putea fi o solutie sa ai crampe(mergi la baie)...Numai Bine.
poti bea un ceai cald si sa stai intinsa in pat

| secretsisecret a răspuns:

Pai poate ai mancat ceva care nu ti-a priit s-au ai mancat si ai baut apa in timpul mesei ori trebuie sa te duci la toaleta... poti lua un triferment si iti trece in juma de ora max...

| negru30 a răspuns:

Du-te pana la baie si se rezolva

| PcvXd a răspuns:

Poi. poate fii ca ai racit la burta ca ai umblat pe ggresie si chestii de astea si tiau inghetat picioarele sau ciclul thinking

| boombonica a răspuns:

Dac ai ante 10 si 15 ani si ai ciclu trebuie sa ati vina de aia te doare mai jos

| Alexander123 a răspuns:

Poate febra musculara.

| sandek a răspuns:

Mananca o shaorma si bea un pepsi lemon... sa vezi ce bine te simti
mie asa mi-a trecut big grin

| costyjoker a răspuns:

Esti gravida rolling on the floor)))))