| Alleeexaa a întrebat:

Hey
Am si eu o problema. In urma cu catva timp cantaream 49 kg dar m-am ingrasat dintr-o data. Momentan am 55. Am incercat sa revin la kilogramele mele dar mi-e imposibil! si continui sa ma ingras pe zi ce trece. Tot mai tare se vad sunculitele, deja nu mai am forma la talie(mai ales fetele stitiiii ce chin e pentru o fata dupa o silueta perfecta sa te uiti in oglinda si sa vezi asa o diferenta)
Ceea ce nu inteleg e de ce continui sa ma ingras. Da, inainte mancat la orice ora pentru ca niciodata nu se punea nimic dar dintr-o data am inceput sa pun pe mine. Acum nu mai mananc dupa ora 6 si mananc de 2 ori pe zi(dimineata-sandwich la scoala- si pe la ora 4-5) dar nu slabesc. Nici macar nu ma mentin, ma ingras. De la ce oare? si ce pot face? ce pot face ca sa revin la greutatea mea dinainte? sau macar sa ma mentin.o dieta, ceva big grin
Se poate sa am ceva probleme de sanatate?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un medic si nu mai posta fara sens la Dragoste si sex.

| Ralucax a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mine nu e fara sens happy medicul de familie ce o sa imi zica? mananci mult. nu stau intr-un oras mare sa pot sa consult un medic de specialitate

| Originaly a răspuns:

Daca faci sex prea des ...mai rareste-l, fara sa dau in penibil cred ca iti''Prieste""winkingputin regim
sexual

| Ralucax a răspuns (pentru Originaly):

Scuze ca raspund de pe contul asta, celalalt nu mai merge.
NU mi-am inceput viata sexuala happy tocmai de aia sunt ingrijorata

| Originaly a răspuns (pentru Ralucax):

Imi cer scuze atunci, o fata care trece prin un moment ca si tine s-ar putea sa te ajute... Take care:*