| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Când stau șezută pe scaun simt o durere in burta. Oare de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Mai bine te duci la un control. Uneori și pentru medici este greu să stabilească un diagnostic exact..noi nu avem nicio șansă.

| essy a răspuns:

Se poate să dai mai multe detalii

| alma200033 a răspuns (pentru essy):

Pai, a început ieri... Daca mă așez în fund incepe sa simt o durere in partea stanga

| ynexistenta a răspuns:

Pai poate e inflamat ovarul, daca crezi ca te doare ovarul, mergi la ginecologieiti da antiinflamatoare dupa consult.nu stiu exact ce fel de durere ai, doar mi-am spus parerea.