| Sebimenis a întrebat:

Hey hey hey TPU... as vrea sa slabesc mult in vacanta asta de vare si sa si cresc... am facut GIMNASTICA MEDICALA si am slabit 5kg in 2 saptamani si de crescut cresc foarte greu la 12 ani straight face Am 1.36-1.40, cand unii colegi au 1.75m unu cel mai inalt, si cel mai mic inaintea mea are 1.43m, tin si regim stau cu skate-ul afara pana la 10 seara deci fac sport.mananc aproape fara paine, nu folosesc ulei si alte chestii din astea, si as vrea si eu parerea voastra eu vreau sa ma fac foarte slab nu chiar chibrit doar slab. Multumesc anticipat! FUNDA! Am nevoie urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| norbi12345677 a răspuns:

Apucate sa joci handbal si nu manca seara si incearca sa te las total de paine! bafta!

6 răspunsuri:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

La 12 ani esti in crestere. Nu poti creste daca nu mananci si astepti sa cresti.

| alinosh a răspuns:

Mai ai timp de crescut.dar lasa dietele.ai nevoie de vitamine si minerale ca sa cresti si daca renunti la diverse, s-ar putea sa nu ai tot ce este nevoie pentru o crestere frumoasa

| EdiT a răspuns:

Barbatii se dezvlta pana la 18 ani iar femeile pana la 25 de ani. Deci ai timp sa cresti.

| Sebimenis explică (pentru EdiT):

Apropo e invers...

| EdiT a răspuns (pentru Sebimenis):

Ai vreo dovadă? Mă refer în special la creștere. Bun... poate să fi greșit eu dar am ținut-o minte dintr-un manual de biologie.

| Sebimenis explică:

Multumesc mult...