| BiaDenii2020 a întrebat:

Hey,stateam putin pe TPU si mi-am luat ceva de mancare dupa fiecare inghititura ma doare spatele (partea de sus) ma doare chiar si cand inghit saliva si nu stiu ce sa mai fac e foarte stresant.Am intrebat-o pe mama care e asistenta a zis ca nu a auzit de asta dupa am cautat pe net si mi-a dat ceva dar nefolositor.Intrebarea este:Ati patit asta? Stiti ce trebuie sa fac ca sa-mi treaca? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mananci numai cald si sa iti faca un masaj. Bafta.

| Mario76 a răspuns:

Daca mama ta e asistenta, de ce nu mergi la un control medical? Cu siguranta cunoaste medici buni. Nu amana acest aspect. Cauzele pot fi multiple, de la ceva usor la ceva mai grav...

| KittenLover155 a răspuns:

Nu, nu am patit, spune-i mamei tale sa te frece la spate cu o alifie speciala de dureri un mic masaj poate te vei face bine.