| Aditzaaaa a întrebat:

de cateva saptamani a inceput sa ma doare gatul cand imi las capul pe spate. Ce am si ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru investigații!
Stai de prea mult așa, indiferentă!
Sănătate.
Pa, pa.

| iStarry a răspuns:

Esti incordata, ar trebui sa rogi pe cineva sa-ti faca masaj in locul dureros cu o lotiune pentru dureri

| perry_8917 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat este de la prea mult stat cu ochii in calculator deoarece tu la calculator iti tii gatul intr-o singura pozitie.Ori asta ori te-a tras curentul, nu ai ce face trebuie doar sa astepti sa iti treaca.

| XxD33axX a răspuns:

Pai ca sa zic si mie mi s-a intamplat at trebuie sa dormy pe o perna foarte moalewinking