| Dariuspeerta a întrebat:

de vreo saptamana ma doare gatul in spate unde se unste coloana cu capul. Ma doare cand stau pe scaun, iar cand stau in pat imi trece...de la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pozitie vicioasa ar fi cauza?
Nu pot sa spun exact, poate nu ar fi rau sa te duci la medicul tau de familie sa te vada sau chiar la un ortoped.

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Poate te-a tras curentul ia-ti niste carmol de la faramacie si sau bengei si date.