| fantimbaland a întrebat:

De ce de 2 saptamani ma doare tare gatul in spate...adica efectiv nu pot lasa capul pe spate pentru ca ma doare.dar daca stau drept nu ma doare ...doar atunci cand vreau sa las capul pe spate. va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai de ce nu mergi la cabinetul scolii sau la medicul de familie sa vada ce ai? Consideri cumva internetul, medic?
Du-te consulta-te la doctor.
Succes!

| stefanvladvlad a răspuns:

Probabil ai febra musculara ea trece mai greu sau mai usor