| maria344556 a întrebat:

ieri am urcat si am coborat de la etajul 5 de cate 2 ori, ma inteapa foarte tare operatia de apendicita(facuta acum 7 luni), am racit si seara am facut febra operatia durandu-ma timp de cateva minute foarte tare (simteam ca imi apasa ceva pe ea), astazi am stat intr-un pulover cu gaurele dupa ma durea iar timp de cateva minute tare operatia durerea lasandu-se pe picior, iar dup acare mi.am luat geaca si am stat cu capul gol in ploaie...
P.s am avut o infectie la vezica pe care nu am vrut sa o tratezz dupa 2 saptamani postoperator...ce pot pati cu durerile pe care le am acum?...ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie! Poate ca nu-i grav. Eu am scos o vena din organism si m-a durut 10 ani dupa. Dar e bine, totusi, sa mergi la un control si sa-ti dea si trimitere la medicul chirurg care te-a operat.