| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt mai ingrijorat de fel, eu am pielea foarte urata, mainile mele arata de parca as avea 40 de ani si pielea e crapata in multe zone si este ca de gaina, si nici par pe picioare nu am.
Azi mi-a aparut un punct rosu pe deget, poate fi vorba de cancer de piele? e micut si nu ma deranjeaza cu nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi la un medic daca ti se pare in neregula, e cea mai sigura metoda.

| gemeni6226 a răspuns:

E o problema de sanatate nu se vindeca fara sa te vada medicul.Trebuie sa te vada neaparat un dermatolog.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Sunt asa de cand eram mic, asa are si tata pielea pe picioare.