| Dregonici a întrebat:

imi puteti spune ce se intampla daca am un dinte de lapte de la 9 ani si am 14 ani si nu prea se misca o.o!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| m00n a răspuns:

Nimic n u se intampla.Am o prietena care are 21 de ani si un dintisor de lapte pe care il fereste cu sfintenielaughing

| dbcovrigeldb a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi de un stomatolog.

| Onyana a răspuns:

Sunt unele persoane carora le lipsesc unul sau mai multi din "mugurii" dintilor permanenti. Prin urmare, raman cu dintii de lapte in acele locuri.