| RaresIoan82 a întrebat:

Ieri mi-am dat un pumn in partea din spate stanga a capului(langa vartejul acela din varful capului)si in aceasta dimineata ma tot doare capul.O fi ceva grav? Simt ca niste junghiuri asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Exact ce spuneam... Rezultă că ai o problemă psihică, ceea ce poate fi grav dacă o ignori. Mai ales dacă ai ajuns în stadiul de a-ți trage singur pumni în cap atât de puternic încât te doare capul o zi mai târziu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-ai spart capul si nu a curs sange, nu ai de ce sa te sperii, ca nu ai patit nimic.
Ti-as recomanda totusi, sa mergi al un medic psihiatru fiindca ai o problema psihica serioasa, daca ai inceput sa te lovesti singur.

| johnnny123 a răspuns:

Ce să fie grav? Că-ți tragi singur pumni în cap? Da!

| RaresIoan82 explică (pentru johnnny123):

La nervi frate mai imi scap cate un pumn?

| johnnny123 a răspuns (pentru RaresIoan82):

Exact ce spuneam... Rezultă că ai o problemă psihică, ceea ce poate fi grav dacă o ignori. Mai ales dacă ai ajuns în stadiul de a-ți trage singur pumni în cap atât de puternic încât te doare capul o zi mai târziu.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă să-ți dai cu ciocanul peste degete. Nu te va mai durea capul.

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai face