| darkhell217 a întrebat:

Imi fac doar rau daca fumez o tigare pe zi doar? ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roby2113 a răspuns:

Frate 5 tigari pe zi le poti elimina prin jumate de ora de alergare. Dupa jumatatea aia de ora esti ca si cum nu ai fi fumat nici o tigara. Da tine minte 5 tigari si inainte de a fugi. Ps: nu fuma niciodata dupa ce ai alergat pentru ca o tigara este echivalenta a 5 tigari. deci poti sa fumezi linistit 5 tigari pe zi si sa faci jumatate de ora de sport. Si este adevarata faza pentru ca un doctor a zis chestia asta. Si am facut-o si eu si chiar merge

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Crezi ca rezisti doar cu una?

| Adrianetc a răspuns:

Da, iti faci rau, pentru ca o sa vrei tot mai mult, o fi doar una dar in timp iti face rau,

| NemNUZ a răspuns:

Pai nu o sa ai asa repede cancer de plamani, dar tot o sa ai. Daca rezisti cu o tigara pe zi inseamna ca poti sa rezisti si fara

| mayweather01 a răspuns:

Nu iti faci rost dar in timp o sa te intinzi.happy

| Howl_George_1995 a răspuns:

O tigara pe zi e aproape nimic, corpul elimina toxinele iar daca mai faci si sport e si mai bine.
@Adrianetc Nu zice tu prosti, daca fumeaza doar o tigara pe zi nu o sa intre in sevraj, eu fumez cate o tigara pe zi sau la 2 zile si nu am nimic.
darkhell217 Dar ai grija, nu fuma cand esti bolnav in special cand esti racit agraveaza situatia chiar daca e doar o tigara.