| alma200033 a întrebat:

Inainte sa puna medicul dentist plomba cand iti face cu albinuta ramane gaura mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu am idee ce intelegi tu prin albinuta medicului dentist.
Sper ca nu este ce cred eu.

| Xaya a răspuns (pentru xerxes1):

Albinuta este chestia aia care face gaura, nu ce crezi tu. A spus "albinuta" pentru ca bazaie mult.

| Xaya a răspuns:

Depinde cat de mult a afectat caria dintele in interior, trebuie eliminat absolut tot ce e negru