| mgtow a întrebat:

Incercati in fiecare zi inainte de somn timp de 20 min sa va intindeti picioarele in forma L in vertical. Ajuta la digestie, inima si oxigenarea creierului, mai cad fluidele acumulate in ele... va mentineti silueta dar sa imi ziceti daca nu v-au amortit dupa e o experienta interesanta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai făcut seara mai buna cu postarea asta.
Mersi mgtow. happy
Ma duc sa încerc.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai ca o sa incerc, dar asta doar asa sa... ca o provocare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen Iulia Albu laughing