| Phx a întrebat:

Care este cel mai neobişnuit lucru la voi?
Eu beau apă din toaletă, se spune că ajută la oxigenarea creierului.

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Eu ma ingrop in pamant si ma prefac ca sunt morcov. Si apoi ma ung cu vaselina si ma tarasc prin casa prefacandu-ma ca sunt melc.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

: )) Mersi pentru reţetă.

| Bogdanux a răspuns:

Eu nu merg pe picioare, eu ma rostogolesc cu 0.3 km/h.

| Musique a răspuns:

Fac economie la mancare.Stii ce bun e aerul? Ah, condimenteaza-l cu stii tu ce de la sconcs, si e... MINUNAT.

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu ma trezesc la 12 noaptea si sacrific 3 rezerve de cerneala in cinstea zeului Putulica, iar apoi mananc vise sfarmate invelite in dublu strat de hartie si beau lacrimi(de crocodil...)

| MyObsession a răspuns:

Intru la Religie.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Imi indes pamant de flori in rect si astept sa-mi creasca baobabi.

| Holocaust a răspuns:

Today I killed a cat.

| Phx explică (pentru Holocaust):

I guess I'm a bit late with this question, but why you killed that cat?
and by the way, this cat: http://9gag.com/gag/1559455?

| Holocaust a răspuns (pentru Phx):

Nope,this one: http://i.imgur.com/WjL85.jpg :3

| Downfall a răspuns:

Ce coincidenţă, şi eu fac la fel big grin

| NothingToEat a răspuns:

Eu citesc intrebari tampite pe TPU!

| Phx explică (pentru NothingToEat):

Asta-nseamnă "neobişnuit" la tine? Duci o existenţă tristă.

| xname23 a răspuns:

Cred ca poti inceta sa bei de acolo... s-a oxigenat destul!

| PedoBarbie a răspuns:

Eu nu beau apă plată cu lămâie ci apă minerală cu portocală.