| eucosmin a întrebat:

Leucemie? am un fel de dureri care dispar apar,(astensie cred)nu am vanatai nu stiu daca fac febra,acum am o durere de cap, mie foarte frica, si dk ma scarpin ma inrosesc rau va rog mi-e frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dap suferi de o boala psihica. du te la doctor

| Empathizer a răspuns:

Mergi neaparat la medic. Leucemie nu ai, dar de ipohondrie suferi sigur, la cat de des pui intrebarea asta in diverse forme.